Про рефлекторне скло

15/03/2024
Поширити

Рефлекторне скло виготовляється шляхом нанесення на поверхню скла тонкого шару металевих покриттів, які дозволяють склу відбивати значну частину світла. Основними характеристиками рефлекторного скла є висока ефективність відбивання світла, зменшення проникнення тепла і ультрафіолетового випромінювання, а також збільшення приватності.

 

Основні властивості і переваги рефлекторного скла включають:

  1. Зниження теплових навантажень: Рефлекторне скло відбиває значну частину сонячного тепла, що допомагає знизити нагрівання в приміщенні. Це особливо корисно в умовах сильного сонячного випромінювання або в літні місяці.
  2. Захист від ультрафіолетового випромінювання: Рефлекторне скло також зменшує проникнення шкідливого ультрафіолетового випромінювання, що допомагає захистити меблі, підлогу та інші предмети в приміщенні від вигорання та пошкодження.
  3. Енергозбереження: Зменшення нагрівання приміщення за допомогою рефлекторного скла допомагає знизити використання кондиціонерів та зменшити споживання електроенергії, що призводить до економії коштів на електроенергію.
  4. Підвищена приватність: Рефлекторне скло може забезпечити підвищену приватність, так як зовнішній спостерігач не може явно бачити в приміщення через відбиваючий ефект скла.

 

Загалом, використання рефлекторного скла у шафах та міжкімнатних перегородках може бути важливим аспектом для забезпечення комфортного та енергоефективного приміщення, де ви зберігаєте ваші речі.

Замовлення проєкту
Дякуємо за заявку! Наші менеджери незабаром зв’яжуться з Вами

Ваша область Київська обл?

Так
Вкажіть свою область, щоб знайти найближчі магазини та регулярно отримувати інформацію про акції.